Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánljatok bevált két (vagy...

Ajánljatok bevált két (vagy több) tuneres megoldást kábeles Digi tv rögzítésére?

Figyelt kérdés
Olyasmit, szeretnék, mint a UPC-nél, tehát: HD-adás vétele, műsor rögzítése, megállítása, visszatekerése, tévénézés közben legalább egy műsort tudjak párhuzamosan rögzíteni. Mely készülékek képesek erre? Vagy legalább egy oldalt, ahol ilyen paraméterek alapján lehet keresni. :)

2014. márc. 31. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
bármilyen dvb-c set top box jó erre a célra, amelyik pvr képes, pl Amiko 8330 CXE, AMIKO CHD-8240 Ci Cx
2014. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ezeket az egy tunereseket találtam.40ezer környékén van tripla tuneres, Amiko Alien 2
2014. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, az alien2 nem rossz, egyéb hasonló, esetleg olcsóbban?
2014. márc. 31. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a legolcsóbb ami több tuneres...
2014. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha... akkor ez úgy működne, hogy kérek a digitől 2 kártyát és azokat teszem a conax foglalatokba, és egyikről tud felvenni, másikat meg élőben nézhetem? vagy elég csak egy kártya? egyelőre hülye vagyok hozzá, mert még UPC-m van, és itt készen kapom a rendszert. :)
2014. márc. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!