Jó ideje DIGI TV-m van, a szerelők már nem tudnak vele mit csinálni, ha valami hibát jelentek be. Tudna esetleg valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Újabb fajta műholdas tv-t kötöttek be, alapból nem nagyon értek hozzá így meg pláne teljesen más. Csatorna listákat lehet létrehozni, viszont a listák állandóan felcserélődnek, sosem az a lista jön be, amit elmentettem. Próbáltam visszaállítani, mire az egész lefagyott és ezt az üzenetet írja ki: Signal Line has been short. Please check your Signal Line. Azóra nem reagál semmire. Megpróbáltam már mindent, amit tanácsoltak, de semmi sem működik. Történt esetleg valakivel hasonló? Tudna valaki segíteni?

2014. márc. 2. 00:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!