Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy kis problémám az asus...

Van egy kis problémám az asus gépemmel!? SOS!

Figyelt kérdés
Ahogy felhajtom a laptopomat a 2 kis "pöcök" közül az egyik egyszer kattant egy nagyot és a gépemnek az alján a műanyag rész eltört, és egy kis darab hiányzik belőle, azóta le se tudom csukni a gépem, mert édesapám szerint új "hátlap" kell. Meg tudnátok mondani, hogy hol lehet olcsón kapni? És bocsánat, hogy nem ismerem ezeket a számítógépes szakszavakat :D Remélem megértettétek!

2014. márc. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsón sehol. Az már úgy marad.
2014. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Mivel igen jól titkoltad, hogy milyen Asus géped van, elég nehéz lesz megmondani, hogy a 50 különböző Asus gép közül melyik van neked.

Olcsón Kínából lehet rendelni. Képet tennél fel a törésről?

2014. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak, most az elején tört le a pöcök ami csak arra szolgál, hogy összecsukva ne tudjon szétnyílni véletlenül, csak ha vagy a hátulján a zsanér?
2014. márc. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Asus K53U a márkája!

De linkelek Nektek képet, hogy lássátok a hibát!

2014. márc. 29. 14:37
 5/6 A kérdező kommentje:
2014. márc. 29. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan van letörve és már kb 5 éve ez miatt nem csuktam le ,mert az alkatrészeket arany árban mérik. Nekem legalább is nem ér annyit.
2014. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!