Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-nál működne ez?...

ChuckCOD4 kérdése:

Playstation 3-nál működne ez? Winchester?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most egy PS3-at szeretnék venni, de mivel nem vagyok nagy kocka mostanában nem akarom az összes pénzemet elszúrni rá, tehát egy 12GBos-ra gondoltam, és arra meg rákötni egy sima USB-s fél Terrás winchestert.

Megoldható lenne az, hogy a mentéseket, meg a frissítéseket a vinyón tároljam? Ez anyagilag is jobban kivitelezhető lenne szerintem. Tehát ha veszek egy PS3 12gb-osat akkor külső csatlakoztatású vinyóval eltuok játszani egy 2-3 játékot?



2014. márc. 16. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Külső hdd-re nem tudod a frissítéseket telepíteni. A mentésekről is csak másolatot tudsz készíteni oda, játék alatt a ps3 csak a belső tárhelyről olvassa az adatokat.
2014. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TaKy99 ***** válasza:

A külső HDD-ről csak média adatokat tudsz beolvasni. Azaz amire neked kell, oda belső HDD kell plusz egy beépítőkeret. Jelenlegi áron az 500-as HDD-t + a beépítőkeretet kb. 18-20 ezer Ft-ból tudod beszerezni, (Ebbe beleszámoltam a postaköltségeket is.)


Azaz olcsóbban jössz ki, ha 500-as PS3-at veszel (PS3 12GB 47ezer; PS3 500GB 62ezer) [link]


Javaslat, hogy inkább várj egy kicsit, gyűjts még 15 ezret a 12GB-os árához és inkább 500-ast vegyél.

2014. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TaKy99 ***** válasza:

Na közben vettem észre, hogy változtak az árak, lejjebb vitték a 12GB-os árát:

A PS3 12GB -43.500 [link]


A PS3 500GB -62.000 [link]


Azaz most nagyjából ugyanazon az áron tudod bővíteni, mint készen megvenni...

2014. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem a 12GB-osat veszem meg , majd ráér "házilag" bővítenem. Ment a Zöld pacsi
2014. márc. 17. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen játékokat akarsz "azonnal" játszani? mert pl ha gta V és AC4-et akkor már bukta a dolog mivel gta V vagy 10gb-t foglal AC4 meg 5gb-t.


Jah plussz: 12gb-ból te csak 9gb-t kapsz xD szal úgy nézegesd, hogy mit mennyit foglal

2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!