Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gamer pc-t vegyek 335k...

Milyen gamer pc-t vegyek 335k ból? (többi lent)

Figyelt kérdés
Írnátok 335k ból gamer konfigokat? Annyi kikötés lenne hogy a proci intel, a vga amd legyen, 4GB rammal legyen(mert van még 4 az előző gépemből) és a ház Aerocool Xpredator X1 legyen. NEM kell: Monitor,ODD,SSD,Billentyűzet,Egér (mert ezek megmaradtak előző gépemből. Illetve nem tudom eldönteni hog i5 vagy i7 a hosszútávra megfelelő proci. Gyors választ lécci. Előre is kőszi

2014. márc. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

PS4.

A többi csak hülyeség. Képes lennél kiadni egy nyamvadt hardverre annyi pénzt?

2014. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig is utáltam és még mindig utálom a.konzolokat csak véletlen rossz kategóriába írtam ki.Nem veszek konzolt. Konfigot írjatok lécci.És igen képes vagyok kiadni ennyi pénzt rá mivel ha már 3 éve gyűjtök akkor a lúd legyen kövér
2014. márc. 9. 23:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem kiírni a kérdésbe hogy nem kellenek rendszerhűtő ventik se, se cpu cooler mert ezek is vannak
2014. márc. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!