Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Annyit szeretnék kérdezni...

Annyit szeretnék kérdezni hogy PS3-mat vegyek-e vagy gamer gépet?

Figyelt kérdés
itt látható a gamer gép: [link] mert megnéztem a PS3 videokártyáját és nem jobb mint a mostani laptopomnak ?
2011. jan. 28. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

És konzolnál kit érdekel a videokártya?

Például Xbox 360-ban meg 256MB RAM van, mégsem akadozik, pedig ez a 4GB RAM-mal rendelkező gépeknél is előfordul.

Amúgy az alapján dönts, hogy csak játszani kell, vagy másra is? Mert a konzol arra való, hogy beraksz egy filmet/játékot, és már nézed/játszod is. Nem kell mindenféle beállításokkal, szaggatással, lefagyásokkal bajlódni.

2011. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy mennyire használnád aktívan, és milyen játékokkal szeretsz inkább kátszani. Én speciel FPS fan vagy/voltam/leszek, és amikor megvettük 4 éve a PS2-esemet, azt hittem hoyg fogom haszálni, erre ott porosodik már 4 éve a a dobozban, sokszor cirkuszok is vannak belőle. A régi gépem már nagyon rossz volt, ezért vettem egy újat, 100 forintból, egy éve, semmi problémám vele, igazából jobb, mert olcsóbbak rá a játékok, vagy le tudom rá tölteni, lehet rajta MSN-ezni, facebookozni, és ami még fontosabb: tanulni. Én még vettem mellé egy 15 ezer forintos Gamer Geret, ami 5700 DPI-s, hát nem volt sok értelme, mert kb. már egyáltalán nem játszok. Ezek után magadnak kell eldöntened, de én biztos hogy nem költenék több száz ezret egy gépre a jelenlegi folyamatosan, és rohamosan növekvő informatikai helyzetben. Én a gépre szavazok speciel, mert egy PS 3 játék árából vehetsz 2-4 játékot simán, ami már tényleg a minőségi kategóriába tartozik, + le tudod tölteni, filmnézés, stb. nem ragozom tovább, százszónak is egy a vége: számítógép!
2011. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Én tuti a gépet venném.
2011. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért a gépet?

Azért, mert a PS3 70 ezer, a gép meg 500, és kb. ugyanolyan játékok vannak rá?

2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

valljuk be,ha tényleg van pénzed rá akkor a géped érdemes megvenni mert sokkal több dolgot tudsz vele csinálni ,értem ezalatt a különféle programok, internet is szabadabb


gépet venném ha lenne rá léém

2011. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És egy ilyen "erőműhöz" mekkora tápot tervezel, 1500W-osat? Csak majd ne lepődj meg, ha ez teszi ki a villanyszámla felét...
2011. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy 70 ezret akarsz költeni rá, vagy több százezret?


És akarsz-e olyan játékokkal játszani, hogy MGS, GOW 1-3, Heavy Rain, Uncharted, Killzone, LBP, GT5, stb?

Több méterre egy nagy tv-től fotelben ülve, vagy fél méterre egy monitor előtt görnyedve akarsz-e játszani?


PC-je már mindenkinek van, amivel lehet netezni, meg alap dolgokat csinálni, tehát én biztos PS3-at venném (pontosabban azt is vettem, 1-2 éve, és nem bántam meg, és én is gondolkoztam, hogy mit kéne vennem).

2011. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok.


És ahogy az első is írta, lehet hogy konzolnak 1-2 hardvere gyengébb, viszont jól optimalizáltak a játékok, és soha nem fog akadozni.

És azért a laptopodnál biztos jobb a VGA-ja a PS3-nak, mert fullhd meg 3D megjelenítéséhez gondolom kell azért a normálisabb VGA.

2011. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem gépet vegyél..de nemfontos 500 ezeréé..

Nyugodtan keress fel vmai számítástechnikai boltott és csiáltas egyett.. 250-é összedobnak neked..egy jót.

2011. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
250 az még mindig 3,125-ször annyi, mint egy PS3.
2011. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!