Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Annyit szeretnék kérdezni...

Annyit szeretnék kérdezni hogy PS3-mat vegyek-e vagy gamer gépet?

Figyelt kérdés
itt látható a gamer gép: [link] mert megnéztem a PS3 videokártyáját és nem jobb mint a mostani laptopomnak ?
2011. jan. 28. 13:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
51%

gépet de nem azt a retek i7 et

az senkinek nem való drága szar parasztvakító kacat

gépet vegyél ne azt amit a legdrágábban láttál bakker

2011. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Előző:


Retek i7?

Nincs i7-em, tehát nem védem, de te hülyeséget írsz.

Igaz, hogy drága, de nem véletlen, amíg nem jön az i9 addig az a legerősebb a piacon.

Lehet, hogy felesleges, mert gyengébb proci is bőven elég, viszont akinek van rá pénze annak simán jó.

Haveromnak van fullos gépe, i7 bele meg minden, cod6+gta4-et egyszerre elindította, és a CPU-nak 20 vagy 40%-át használta csak az egész.

2011. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-28 13:56


Talán mert nem akar mindenki 17-18 ezret költeni egy játékért?:) nem mindenki olyan pénzes, bár tartom magam ahhoz hogy akinek van pénze 500 ezres gépre, annak erre is fog telni, és nem a villaszámlával lesz a gondja...

2011. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Előző:


Retek i7?

Nincs i7-em, tehát nem védem, de te hülyeséget írsz.

Igaz, hogy drága, de nem véletlen, amíg nem jön az i9 addig az a legerősebb a piacon.

Lehet, hogy felesleges, mert gyengébb proci is bőven elég, viszont akinek van rá pénze annak simán jó.

Haveromnak van fullos gépe, i7 bele meg minden, cod6+gta4-et egyszerre elindította, és a CPU-nak 20 vagy 40%-át használta csak az egész.


azért retek mert nem használod ki soha csak arra jó hogy dicsekedhess vele prohardveren stb

játszani akart a kérdező ezért írtam hogy ne vegyen i7 et mert nem fogja használni


(mire szükség lenne a számításiteljesítményére már i21 is lesz )

2011. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja hát oké, de attól még nem szar.

Épp, hogy rohadt jó, csak felesleges.


15:15

17-18 ezer egy játék?

Újonnan is max 13, igaz, az sem kevés, de nem is vesz az ember hetente 1 játékot.

1-2 havonta 1 játék simán belefér, én pl. Killzone-t egyszer megvettem, és hónapokkal később is játszottam vele.


Vagy használtan már a neves játékok (Metal Gear Solid 4, Uncharted) is 5000 alatt kaphatóak, az újabb használt neves játékok meg max 7.

És azt sem hetente vesz az ember.


~8 hónapja van meg a PS3-mam, van hozzá 10 játékom, és talán most tartok 100 ezernél, amiből azért fullos PC-t nem lehet összerakni.


Meg amit a PS3 után hiányozna a PC-ből, az a dualshock.

Csak sima rezgés, de mégis sokat dob a játékhoz.

2011. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!