Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok segíteni laptopot...

Traktor 2 kérdése:

Tudnátok segíteni laptopot választani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő évben fogom kezdeni az egyetemet, a tervek szerint építészmérnökként és ehez szeretnénk Laptopot venni . Olyat szeretnék amivel nem lesz gondom az idő során, viszonylag jó az akumlátora, megbìzhatóan tudom majd használni a tanulmányaim során illetve az sem lenne hátrány ha elfutna rajta a fifa, pihenés ként ;). néztem már pár gépet, de mivel nem igazán értek hozzá ezért gondoltam megkérdezem itt hátha tudnátok segíteni. az árban olyan 160 000 Ft környékén gondoltam, amennyiben ez lehetséges. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 9. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távon tervezel vele, akkor felejtsd el a külön videókártyát, az egy külön hiba- és hőforrás, kevesebb ideig bírja az ilyen gép.

Egy Dell Latitude E5430-at megkapsz ennyiért !Ez tartós gép, nem kell attól tartani hogy hamar tönkremegy

2014. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!