Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha mp3 lejátszóm két hónapja...

Ha mp3 lejátszóm két hónapja szervízben van, akkor meddig tudnak elhajtani mindenféle ürüggyel?

Figyelt kérdés
Mi most hivatalos jogszabály a garanciális javításra?
2008. júl. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez segít:


[link]


Elvileg 15 nap., ha nem tudják javítani, kérheted a cserét,

vagy vissza az árát.

2008. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani üzletek, forgalmazók nem igazán törődnek az ilyenekkel... nekem az egerem 2 hónapot dekkolt az office depot szervízében, mire rájöttek, hogy nem tudják megcsinálni és cserélni kell... Aztán mikor visszakaptam láttam, hogy nem is ugyanolyan típusúra cserélték, de ezen már nem volt kedvem vitatkozni velük. Egy biztos, ott többé soha semmit nem veszek.
2008. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kérdést tettem fel itt nemrég a fényképezőgépemmelm kapcsolatban. Majdnem 3 hónapig szórakoztak velem. :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

2008. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon gáz a szervizek nagy százaléke,semmi jóval nem biztatlak hasonló cipőben járok,több mint egy hónapja van szervizben a Lorus karórám túl vagyok 3 "ekkor jöjjön érte mert kész lesz" találkozáson az órásal.Beszél össze-vissza,de az órám még nincs kész!Viszont,ha az mp3 lejátszód újj akor azt már rég kikellettt volna cserélni,menjél csapj az asztalra!!!
2008. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!