Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes beruházni egy előző...

Érdemes beruházni egy előző generációs konzolra?

Figyelt kérdés
Érdeklődni kezdtem a konzolok iránt,de az újakat "kicsit" drágának találom.Baráti körben azt mondták,inkább várjam meg az újak leárazását,de az szerintem nem a közeljövőben lesz és még a régebbiek is elég drágák számomra.Ezen felül azt sem igazán tudom,ha a régiek vásárlása mellett döntök, melyiket válasszam (ps3 vagy xbox 360).Ha vennék,az ár lenne a döntő,más nem igazán számítana.(Mennyiért tudnám megvenni a konzolt,mennyiért tudnám megcsinálni hogy nem eredeti játékok futtatására is képes legyen stb.) Mivel nem vagyok otthon a konzolok világában (Utolsó konzolom a "sárga kazettás nintendo" volt),ezért nagyon örülnék,ha valaki hozzáértő segítene ebben egy kicsit. Előre is köszönöm.

2014. márc. 1. 14:05
 1/5 Tengor ***** válasza:
33%
Ha a játékot lopni akarod, akkor miért nem lopsz mindjárt egy konzolt is? Sőt, akár mindegyikből egyet, hogy ne kelljen lemondani a "másik" konzolra készült játékokról sem?
2014. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ár alapján, hanem játékok szerint dönts.

Én Ps3-at azért választottam mert arra több olyan játék van ami engem érdekel... xboxra azok nem jelentek meg. Valamint van ps+ ami megéri. Az eredeti játékok sem olyan drágák ha neten veszed, én kb havi egyet veszek, bőven elég, mert 1 hónap alatt ki sem tudom játszani. Emellett ps+on "ingyen" is kapok jó párat.

2014. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az xbox 360-at választottam. Pár hete. Számomra az xbox grafikája valamivel jobb mint a ps3, ezt főleg youtube-os összehasonlító videók alapján tudom. Olcsóbb is az xbox, és számomra jobbak rajta az exkluzív címek.
2014. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a kontroller is kényelmesebb volt neken.
2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azért vettem csak ps3-at mert mert jobb exkluzív játékok vannak rá mint xboxra (disgaea részek/sengoku basara/one piece gamek (azért írtam ezeket hogy ne csapból jövő játékokat írjanak mindig)

----------------------------

"Mennyiért tudnám megvenni a konzolt,mennyiért tudnám megcsinálni hogy nem eredeti játékok futtatására is képes legyen stb"


Ps3om esetén 2 választásod van:

1. Használtan (újonnan már nem fogsz kapni [ezek a gépek nem romlanak szal no problem]) veszel ps3 cech-2xxx szériás gépet cfw-vel (így nem kell költened a downgrade-re sem rögtön vinni fog mindent.

[jah cfw esetén ps1 ps2 psp játékokat is rakhatsz rá]

Gépek árai olyan 40-60e között változnak attól is függ hogy mekkora a HDD a gépben vagy hogy mit ad hozzá...


2. Veszel újonnan superslim gépet olyan 65.000(4xxx széria) ha szerencséd van a boltban még 4.55 ofw alatt áll a gép és 30.000 Ft ért veszel bele cobra ode eszközt.

2014. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!