Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok erről az ebook...

Mit gondoltok erről az ebook olvasóról (link a leírásban)?

Figyelt kérdés

[link]

Leírás angolul:

[link]


Eredetileg 2 olvasó között vaciláltam:

[link]

és

[link]


Nem hallottam még erről a márkáról, de minden megvan benne minden (pl. magyar menü, bővíthető memória stb.)ami a másik kettőben megtalálható, sajnos külön külön.


2014. febr. 24. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis az Amazon Kindle, az a legjobb!
2014. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a nevén kívül miért pont az?
2014. febr. 26. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert jó minőségű E-ink kijelzője van, ami csak akkor fogyaszt áramot ha a kijelző tartalma változik, ezért sokkal tovább bírja az akkuja és a szemnek is sokkal kevésbé fárasztó.

Bár a többinek is ilyen a kijelzője, szóval azok is jók kell legyenek ebből a szempontból

2014. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak eink kijelzősöket keresek, pont a te indokaid miatt is. Viszont nem csak a Kindle-nek van eink kijelzője. Tehát megint csak a márkanéven kívűl mit kell megfizetni egy Kindle olvasón?

Nekem például nem szimpatikus, hogy nincs magyar menüje. Nem beszélek angolul. Persze, hamar bele lehet jönni, de ha van más magyar menüs miért ne vegyem azt?

Nem bővíthető a memória. Persze így is rengeteg könyv ráfér, de akkor már miért ne tartsam az összes könyvem a könyvtárban? (nem szoktam törölni az elolvasott könyveket sem, mert jó visszanézni, hogy min vagyok túl)

2014. márc. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!