Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One vagy PS 4 et ajánlját...

Xbox One vagy PS 4 et ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés
Régebben Xbox 360 am volt, ami nagyon bejött a kinect miatt :) volt pár játék rá ami haveri társaságban nagyon élvezhető volt :) az új konzolokról mit tudnátok mondani? melyik mozgásérzékelője jobb? esetleg milyen játékok lesznek hozzá stb..
2014. febr. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a mozgásérzékelőt vesszük figyelembe, akkor én az Xbox mellett döntenék, ha viszont a kompaktságot, illetve sok egyéb szempontot, akkor a PS 4 -et. Sajnos nekem egyik sincs, csak olvasgattam, illetve videókat néztem róluk. Én ha vennék, egyértelműen PS4 -et vennék. Habár a jó öreg 360 -as tartja még magát :D
2014. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozgásérzékelés terén csak a Xbone és a Kinect jöhet szóba, minden egyéb téren PS4.
2014. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és milyen a ps4 új kontrollere? mivel nekem xbox 360 as kontroller nagyon bejött ha az új is azzal maradt volna akkor se lenne gond szerintem :) bár a ps ét nem fogtam még, jól kézre esik az is?
2014. febr. 22. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A DS3-hoz képest nagy előrelépés, és a DS3 sem volt annyira rossz.

Kontrollerrel meg amúgy sem kell foglalkozni soha, több év Xbox-ozás után is max egy hét alatt hozzászoknál a PS joystickjához, és ez fordítva is igaz.

2014. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!