Wwe 13 Wii hiba? Miért?

Figyelt kérdés
Van egy flashelt WII-m.Letöltöttem a WWE 13-at(WWE 13[PAL][MULTI][ICON] ).iso nem .wbfs amikor berakom Wii-re azt irja No game found.Miért van?Valaki tud segíteni?

2014. febr. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

wbfs vagy fat vagy ntfs partíció, vagy dvd? nem mindegy

illetve loader? milyen? gx, cfg vagy neo?


wii backup manager-rel rakd fel, az a tuti, illetve keress rá, hátha valami extra beállítás kell, pl cios meghatározás, vagy esetleg forcepal...

2014. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NTFS es van gx meg cfg-m.CFG kijelzi h USB van de azt irja no game de a gx meg az usb-t se nem.Szal bocs picit hülye vagyok ehez de felkell telepítenem a játékot?
2014. febr. 9. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell feltelepíteni, semmi gond, nem vagy hülye hozzá, látszik azon amit írtál. :D


és mivel raktad fel a játékot?

wii backup managert használj!


valahogy így kell majd kinéznie:


x:\wbfs\játékok mappái\wbfs fileok

2014. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah szal nekem a nagy bátyám rakta fel eddik pendrivera.Szal mappát kell csinálni?megbeszelhetjuk privbe?
2014. febr. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!