Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb a ps3 vagy az...

Melyik a jobb a ps3 vagy az xbox360?

Figyelt kérdés

#Xbox vs ps3
2014. febr. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Még mindig ez a kérdés?

Rövid válasz:

2 szempontot nézz


1) ingyen vs fizetős multi. Ha mindenképp csak ingyenes jöhet szóba akkor PS3


2) nézd meg az exkluzívokat. Boxra Halo, Gears of War és Forza van, PS-re The Last of Us, Uncharted, Infamous, Gran Turismo, God of War, Heavy Rain, Demon's Soul, MGS4, és még sorolhatnám, röviden PS3-ra sokkal több van, de azért nézd meg, hogy nem-e a boxosok jönnek-e jobban be, még ha harmadannyi sincs rá.

2014. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. febr. 7. 19:22
 3/5 anonim válasza:

Szerintem az Xbox360 meg a ps3 konzolgenerációról lemaradtál. Kb. 2 éven belül megszünik a box live és a psn is ezeken a konzolokon.

Nekem mind a 2 van szerintem mind 2 jó. Ha exclusive-okat akarsz játszani ps3, ha multi platformos vagy akkor box, mert a box-nak sokkal jobb a hálózata meg a chat-je is, az a 10000FT 1évre meg nem sok.

2014. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Attól, hogy már a konzolgeneráció végén járunk, még nem maradt le semmiről.

A játékok ugyanúgy megvannak rá, most azért, mert nem megjelenés napján tolta végig őket, még nem mennek sehova, akármikor tud akármivel játszani.

Egyetlen egy hátránya van az egésznek, hogy multi már szinte minden játéknál kihalt.

De ha ez nem érdekli, akkor csak előnye van. Maga a konzol is olcsóbb, a játékok is, használtan meg még inkább, van miből választani, stb.

PS4-nél maga a konzol 2x annyiba kerül, egy játék 1,5x annyiba kerül, és ha összesen van rá 20 értelmes játék akkor nagyot túloztam.

2014. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Mind a kettőtöknek
2014. márc. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!