Kisurbán kérdése:

Melyik a jobb az Xbox 361 Slim vagy az Xbox360 E?

Figyelt kérdés
Most akarom megvenni az első Xbox-omat és nem tudom melyik legyen. Valaki esetleg tudna segíteni ? Mert én a 250Gb-ban gondolkodom a konzolvilágban találtam is reális áron játékkal HDMI kábellel mindennel de Egerben találtam egy használtat az azt hiszem Slim és azt mondta ott a faszi hogy eltudja mondani hogyan tudom megtartani 5 évig akár. Meg adnak ennél az Egrinél játékot is csak az is használt és pl úgy tudom h a Battlefield-hez kód van adva ami ha hazsnált már nem lehet vele játszani :/ .
2013. nov. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy melyik, csak a dizájn más.


"a faszi hogy eltudja mondani hogyan tudom megtartani 5 évig akár"


Ez egyszerű, ne vágd földhöz. Kicsit komolyabb válasz, hogy ne egy bezárt helyen tartsd, benyomva rögtön egy szekrény hátuljára vagy hova, hanem legyen hely azért a konzol körül, hogy tudjon szellőzni, ezen kívül nincs semmilyen trükkje, ha mást mondana az a gyerek, az hülyeség.

2013. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A 361 1-el jobb, mint a 360.
2013. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. nov. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!