Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a megoldás a LASSÚ BÖNGÉSZŐ...

Mi a megoldás a LASSÚ BÖNGÉSZŐRE tableten?

Figyelt kérdés

4 magos proci, 1GB RAM, 8GB belső, 32GB külső, android Jelly Bean.

Iszonyat lassú a böngésző, rengeteg RAM-ot emészt fel mint a gyári, mind a többi (crhome, firefox, opera)

Minden más tökéletesen működik, több gigás játékok kiválóan működnek..



2014. febr. 1. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy tabot nyiss meg, ne legyen engedélyezve a flash.
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi a tablet neve ?
2014. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akárhány fület meg tudok nyitni, wifivel is gyors. Gyári Chrome van rajta, lassan 1 éves lesz. Samsung Galaxy Tab2 3G+wifi. De nem 15 ezer volt az ára.
2014. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2014. febr. 3. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:

am nem a géppel van baj, mert mondom a játékokat simán viszi gond nélkül, tegnap raktam rá egy majd 3 gigás játékot, semmi gond nem volt vele.

az alkalmazások is teljesen normálisan futnak rajta, semmi nem akad.

240MB-es Wifi van itthon, a letöltés is gyors, egyedül csak a böngészés lassú...:(

biztos valami szoftveres dolog lesz, csak azt nem tudom mit lehet ilyenkor tenni.

nem ez az első tabletem, és nekem is volt samsung meg nexus, semmivel nem tudott többet, csak az ára volt borsosabb.

azt nem tudom, ha letörlöm a 4.2 androidot, és rakok rá 4.0 akkor javul e a helyzet ?

2014. febr. 3. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Telepits rá a Google Play-ről virusirtót és futtasd le. Aztán töröld az előzményeket a böngészőből. [link]
2014. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fizetős vírus kereső van rajta a kezdetek óta..
2014. febr. 5. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is keresgéltem és a legismertebbek lassuaknak bizonyultak, javasolom a Google Play-ről a UC broswer-t. Az én tabletemen tökéletesen müködik.
2016. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!