Okostelefon vs játékkonzol?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm álítása szerint jobban megéri egy okostelefon minte egy játékkonzol. Szerinte az XBOX és a Play Station egy nagy sz*r. Fél év alatt ez már a harmadik 60 ezer körüli telója. De az egyiknek sem volt semmi baja. Én nem is veszek okostelefont, ott van a PS. Én a telefont nem játékra használom. Attól, hogy egy teló nem Androidos vagy valami más ismert telefonos OP rendszere van még jó lehet. Nekem bőven elég ha van rajta Wifi. Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

2014. jan. 29. 14:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a ps (és ezzel eggyütt a konzol) jobb választás szval neked van igazad.Pl. inkább vennék ps4 -et galaxy s4 helyett.
2014. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha össze akarnád hasonlítani a tömegközlekedést az almalével, semmi közük egymáshoz
2014. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez milyen összehasonlítás, komolyan? Okostelefon vs játékkonzol?

Miért nem rögtön szobaventilátor vs bicikli?

Semmi értelme ezen agyalni, hiszen teljesen logikátlan, mivel két különböző dolog. Az egyik egy telefon, amit hordozhatsz magaddal, a másik meg egy OTTHONI játékkonzol.

2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen ma már okostelóra is készülnek játékok

Csak a sok idióta azt hiszi hogy a teló hardwere (vagy akár egy tableté) felér egy konzollal vagy egy pc-vel

2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmi közük egymáshoz, ha játékra kell, akkor egyértelműen játékkonzol a nyertes, mert az direkt arra lett kifejlesztve. Az okostelefon meg a páwa kisgyerekeknek való menőzni velük meg éjjel nappal fészbukozni meg tükörben fényképezgetni magukat. Egyébként meg másra nem használják.
2014. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 ez azért igen erős túlzás, nekem is okostelefonom van, és mégse vagyok se páwa és ilyeneket se csinálok.
2014. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!