Okosteló, vagy tablet?

Figyelt kérdés

Mindkettőre lenne elég pénzem, mindkettőt kinéztem, megvan csak nem tudok dönteni...

Melyik éri meg jobban? (mind2 ugyanannyiba kerülne, mind2 nagyon jó típus...)



2013. dec. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettővel ugyanazt tudod csinálni, de:

- tableten a nagyobb kijelző miatt könnyebb, jobb kb minden (böngészés, játék, filmnézés, stb)

- nagyobb kijelző miatt nehezebben hordozható


Előbbi miatt 100% előnye van a tableteknek, utóbbi miatt viszont kérdéses, hogy ezt mennyire tudod használni.

Otthon nincs semmi hátránya egy tabletnek, egyik szobából nem nehéz elvinni a másikba, de ha már kilépsz az utcára más a helyzet. Nem tudod csak zsebedből előkapni meg elrakni egyszerűen, nincs mindig kéznél. Ha valamit gyors meg kell nézni, azt telefonon 5 másodperc elintézni, tabletet meg elő kell keresni meg ilyenek.


Nekem van mindkettő, és jobban szeretem a tabletemet, de ha úton vagyok akkor mindig a telefonom használom (pedig táskába ott van nálam a tablet is).

Telefon sem rossz, és ugyanazt meg tudod csinálni, de a kisebb kijelző = kisebb élvezet.


Szóval rajtad múlik, neked melyik a fontosabb, kijelzőméret vagy hordozhatóság.


Egyébként kíváncsiságból, milyen telefont/tabletet néztél ki?

2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Telefon: Huawei G525

Tablet: Asus MeMoPad HD 7


vélemény?

2013. dec. 20. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én a 7 colos tablet értelmét soha nem fogom megérteni, úgyhogy inkább telefon. Amúgy azt mondanám, hogy egy jobb (és nagyobb tablet) és egy gagyibb telefon (utóbbit tkp. csak zenehallgatásra meg telefonálásra használom úgyis). Amúgy mire használnád?

Huaweit ne vegyél, a szeme sem áll jól, a memopad 7 árából ehetnék jobb telót is.

2013. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vehetnél
2013. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3


Sosem fogom megérteni, hogy miért nem lehet megérteni, hogy a 7"-es tableteknek is van.

Sokkal hordozhatóbb, könnyebb kezelni, mert a 10"-es már olyan nagy, hogy egyszerűen kényelmetlen kezelni akármit is csinálsz.

Nem véletlen, hogy minden márkából a 7-8"-es tabletek fogynak jobban, az embereknek is jobban tetszik.


Ez a Huawei meg nem olyan szar telefon, de nem is olyan jó. Hasonló árban Xperia L is sokkal jobb lenne, a Moto G meg már elmondhatatlanul jobb.

2013. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!