Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a tabletemnek? Nem...

Mi a baja a tabletemnek? Nem ejtettem le!

Figyelt kérdés

Ő egy Concorde Tab One(tudom, hogy alapból egy rakás kaki, mert a wifi se működött rajta, sem az óra nem járt pontosan és az alkalmazások se működtek rendesen rajta.)Tegnap még neteztem vele, ma, mikor elővettem így nézett ki:

[link]


[link]


Fix pontra volt letéve, nem ültünk rá, nem ejtettem le, semmi nem történt ami miatt eltörött volna és semmi törés nem érződik rajta; a legfurább, hogy ezen a fehér részen sok egyenes, törésnek látszódó csík van, de egyenesen nyilván nem tört volna be...Főleg hogy pontosan a képernyő egyharmada, se több se kevesebb... Érvényes még rá a garancia. De ezt így meg tudják javítani? És miért van ez?



2013. dec. 20. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre nincs garancia.
2013. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a kinai-argentin gagyi olcsó tabletek, az én Samsungom május óta kifogástalanul működik. De mert csak két magú és 7 colos, leszólják. Ezzel nem tudsz semmit sem kezdeni. Talán vírust kapott?
2013. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kapott az vírust. Vagy ráléptek,leejtették stb. vagy elfáradt a kijelző.
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
direkt odaírtam h nem ejtettem le :D túl szép lenne ha ilyen egyenesen törne nem? amugy ja, rájöttem h olcsó szar. Kinéztem most egy négy magosat, csak felcsesztem az agyam h most kell tönkrevágódnia...
2013. dec. 20. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Tanulj a hibádból! A négy magból azt szűröm le, hogy megint valami kínai csodát készülsz elkövetni. Nem szabad ilyen olcsó sz*rokat venni, gyűjts jobbra (régebbi Nexus 7-et már elég jó áron lehet kapni, akár használtan is).

Ezt én is saját tapasztalatból tudom, sajnos elég drága volt a tanulópénz.

2013. dec. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nemtom, hogy 65ezer forint mennyire kínai szar és olcsó. Hirtelen nemtom milyen márka, a párom választotta ki ő ért ezekhez a műszaki izékhez. Még nem vettük meg.

Mindenesetre ezt visszaviszem, és reklamálni fogok, mert ok, hogy szar, de még jó rá a garancia, és nagyon nem az én hibám, hogy ez történt vele, ugyhogy csinálják csak meg vagy cseréljék ki.

2013. dec. 23. 09:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Alcorból meg Wayteq-ből is van 60e körül, attól még gagyi, nem az ára teszi jobbá.

79e-ért már kapsz régebbi iPad minit, de ebben az árban Nexust is.

2013. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagy kinai-argentin közös gyártás eredményei a Concorde vagy a Waytech tabletek, argentinként adják el, de attól még kinai gagyi.
2013. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pedig az Alcorról azt hallottam, hogy jó fajta. Hát jó akkor azt elkerülöm :)

Az apple termékekkel elég szkeptikus vagyok, mert az Iphone-ra mindenki azt mondja az ismijeim közül, hogy szar. És nem azért mert "csórók" hanem mert megvették és használják :D

2013. dec. 25. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!