Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet vennék 40-50. 000...

Tabletet vennék 40-50. 000 Ft-ból. Milyet?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt találtam idáig a legjobbnak.



2014. jan. 28. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez jó választás !
2014. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ok, kösz a választ!

Aki tud jobbat linkeljen vagy írja le a nevét.

2014. jan. 28. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nexus 7 2012 minden téren jobb, és ma már 50k-ból szerintem lehet is kapni.
2014. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


74.000 Ft.

2014. jan. 28. 20:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ott a Vatera ott liciten csomó vadi új dolgot meg lehet fél áron venni.
2014. jan. 28. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Árgép és árukereső meghülyült, eddig írt ki olcsóbbakat is, és létezik még mindig olcsóbb, csak valamiért nem írja.

Pl. itt a 32 gigás 48k-ért:

[link]


Igaz, refurbished, de az is tökéletes, olcsóbban kapod meg ugyanazt (ha nem tudod mi az a refurbished, a honlapon írják).

Ha viszont nem akarsz ilyet, akkor 16 gigás verzió kb ugyanennyi áron kapható "normál" változatban.

2014. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz!

Az oldalon nem találtam a jelentését, de utánanéztem:


,,Az olyan termékeket hívják refurbished-nek amiket pl visszavittek szervizbe, és rögtön cserélték az illetőnek egy újra, de a régi terméknek pl ki kellett cserélni a kijelzőjét vagy vmit, kicserélik, esetleg a burkolatot is, hogy újnak tűnjön és ezután visszacsomagolták a terméket, mintha új lenne, csak REFURBISHED-ként árulják. Tehát így sokkal olcsóbb.


Tényleg vigyázz velük, mert szerintem lehetnek azért hibái…"



Ez így igaz?Mert akk. lehet megelégszek a 16GB-vel.

2014. jan. 29. 20:34
 8/10 A kérdező kommentje:

kutyu.hu/cikk/92441/

Maradjak a Memo Pad-nél?

2014. jan. 29. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljes körű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely minden hivatalos márkaszervizben érvényesíthető."


Tehát igaz, lehet, hogy valaki visszavitte szervizbe és aztán kicserélték rajta a hibás részt, de ettől még tökéletesen működő darabot kapsz, mindenféle vizsgálaton esik keresztül a termék, tehát kb biztosabb is, hogy jót kapsz, mintha nem ilyet vennél, használtnak sem használt (fólia meg minden rajta lesz), és lehet nem is szervizelt darabot kapsz, csak mondjuk a doboza megsérült szállítás közben, és visszavitték, belerakták egy új dobozba és olcsóbban eladják (vagy ugyanabba a dobozba).

És a lényeg, hogy ugyanúgy 1 év garanciát kapsz rá, nincs mitől félni.

Inkább vennék egy ilyet a helyedben, mint a Memo Pad-ot, ami nem rossz, de nem egy Nexus 7.

2014. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz, Nexust veszek!
2014. jan. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!