Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lenne megvenni ezt a...

Érdemes lenne megvenni ezt a tabletet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm tud egy eladó Acer tabletet, aminek az a hibája, hogy bekapcsoláskor eljut az Acer logóig, aztán nem megy tovább.Ezt milyen eséllyel lehet egy egyszerű ROM újrarakással megoldani? Mert gondolom, ha már kép van, bekapcsol, akkor megy a cpu+ram, tehát én szerintem valami szoftveres gond lehet, amit egy új ROM felrakásával orvosolni lehet.Azért lenne jó egyébként ez az egész üzlet, mert mélyen piaci ár alatt adja, így ha sikerülne megjavítani, pár hónap használat után tovább tudnám adni egy kicsit drágábban, mint vettem.
2014. jan. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mennyibe kerülne a szervíz, lehet szoftveres hiba, ez cserével megoldható. De hardveres is, ami nem javítható.
2014. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tablet nem számítógép, ilyen hiba esetén le kell cserélni a szoftvert rajta. Akár vírusos is lehet (androidos vírusokból is egyre több van). Sokba fog kerülni, nem éri meg, vegyél inkább újat, de arra telepíts védelmet (Google Play-ről, pl. AVG Free).
2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a ROM cserét én is meg tudom csinálni itthon, ingyen, szóval ha csak ez lenne a baja, akkor már működőként, magasabb áron tudnám eladni.
2014. jan. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!