Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul a Freestyle3...

Drevenger kérdése:

Miért nem indul a Freestyle3 az xboxon? ([többi lent]

Figyelt kérdés

Xbox360 slimhez van egy 500gb-os whinchaterunk azon van rajta a freestyle meg a játékok.

Fat32-be volt formázva, amit átformáztunk NTFS-be aztán visszaraktam rá mindent ahogy volt.

Azért kellett átformázni, mert nemlehetett tenni rá játékot, valami olyasmit írt egy 8gb-os játékra, hogy túl nagy a fájl a célhoz stb...miközben még 300gb szabad hely volt rajta.

Szóval most visszaformáztam valami exFat-ba, visszaraktam rà mindent, bedugtam az xboxba és csak az xbox-home-t hozza be.

(az számít, hogy a formázásnál hány kilobitet választottam ki?)

Nagyon sokat segítenétek a válaszaitokkal!:)

Előre is köszönöm szépen.



2014. jan. 26. 18:58
 1/2 Rolfus ***** válasza:
Én max anyit tudok segíteni hogy ha nem Fat32 be van akkor nem ismeri fel a box sehogy se (tudtomal). De én eleve boxra is meg pendrive ra is csak GOD ba rakok fel mindent mert úgy több kisebb részből áll. És Fat32 ha jól tudom van valami olyan hogy nem tudsz egy adott méretnél nagyobb filet felrakni mondjuk 5gb,és egy adott darabnál se tudsz többet pl 1000 fájlnál nem enged többet hiába van rajta akármennyi hely.
2014. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, de most már megoldódott.:)

Csak Fat32-be viszi a box, és csak 4gb-ig lehet rá akármit is rakni, akármennyi hely is van rajta.

2014. jan. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!