Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxon minden xbox játék fut...

Jonizs93 kérdése:

Xboxon minden xbox játék fut rendesen szaggatás meg minden nélkül?

Figyelt kérdés
PCről akarok váltani mert ott elegem volt, hogy szaggatott állandóan és ha fejleszeni akartam volna a gépet akkor kb olyan árakat kellene kifizetnem mint ha egy xboxot vennék. Lehet buta kérdés de nemvilágos számomra. szal az érdekelne hogy ha veszek egy Xboxot akkor azon bármely xbox játék királyúl menni fog? nincs ilyen "gépigyény" mint Pc-n?

2014. jan. 22. 10:48
 1/5 anonim válasza:
Igen.
2014. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom Xbox360-ra gondoltál és a válasz igen, ha fel van telepítve a játék a HDD-re ezért a 250GB kivitelt ajánlom mert a 4GB-os semmire sem elég, és mivel nem tudsz rá játékot feltelepíteni az olvasó 1 éven belül meghal benne.
2014. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2. Ne ijesztgesd. Nekem 5 éve van meg az xboxom, semmi baja nem volt eddig, 80%-ban közvetlen a DVD-ről mentek a játékok, pedig ez még az első generációs 360-ak közé tartozott.


Ettől függetlenül abban igaza van, hogy HDD-re telepítsd, mivel gyorsabb is lesz, halkabb is lesz (nem kell a DVD búgását hallgatnod), és persze kíméli az írót (de nem fog 1 éven belül gajra menni).


Vannak olyan játékok, amikhez alapból muszáj HDD, mivel 2 DVD-sek, és muszáj feltelepíteni (Pl. GTAV).

2014. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drevenger válasza:
Nyugi nem fog szaggatni.:D
2014. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezer köszi ennyire voltam kíváncsi :D
2014. jan. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!