Most rossz a tvm vagy a szervíz hazudik?

Figyelt kérdés
Lg 32la6130 tipusú 3D tvm van kb 4 hónapja. Az utóbbi idöben 1 ora használta után ki be kapcsolgatott és utána folyamatosan ezt csinálta. Ezt követöen 2 napig nem volt bekapcsolva amikor újra bekapcsoltam 2 és fél órán át semmi baja nem volt utána megin elkezdte. Miven még garanciás felhivtuk egy hivatalos LG szervizet és el is vitték múlt hét csütörtökön, ma meg hivnak hogy 2 napja folyamatosan megy a tv de semmi baja nincs egyszer nem kapcsolt ki és holnap vissza is hozzák. Most akkor mivan? Hogy lehet hogy itthon rossz volt, ott meg jó lett? Meg azt mondták hogy azér csinálta ezt mer be volt rajta kapcsolva valami energiatakarékos üzemmód(én biztos nem kapcsoltam be azt se tom hol kell) meg hogy nem mozogtunk a tv elött és ugy érzékelte hogy nincs senki elötte és ezér kapcsolgat ki be. Szeritem az utolsó eléggé nevetséges hogy mondhat egy szerví ilyet?

2014. jan. 20. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sony ex710-es tv-m van, abban van mozgásérzékelő, de az kiírja hogy kifog kapcsolni.
2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ebbe szerintem nincs olyan, most egész nap menetem kiváncsi leszek hogy télleg megjavult e
2014. jan. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!