Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az érintőkép...

Mi a véleményetek az érintőképernyős telefonokról?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék venni, de sokan mondják hogy egy idő után nem érzékeli a nyomást és nemműködik. ez igaz?
2009. dec. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung Pixon-om van. Jó kis telefon de mindig lefagy az érintője. Zsebben hordani emiatt lehetetlen. Nekem ez az első és utolsó érintősöm! :-)
2009. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyomást? nem mind1 milyen érintőképernyő. pl egy iphone-n nem nyomni kell, meg az újabb értintőképernyőseket sem azt hiszem. Elég hozzáérned.
2009. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlanám. Barátomnak olyan volt,hamar meg is szabadult tőle. Persze "menő" meg minden, csak hamar szétmegy a képernyő.
2009. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem több mint 1 éve iPhone-m van. semmi baja az érintőképernyőnek.
2009. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó dolog az érintő kijelző. Havernak van 5800 telefonja tetszik de én nem szeretnék olyat. Hogy zsebre vágd előszőr is tokba kell raknod. Amit adnak hozzá abból elég nehéz kibányászni. Én utálom a tokot. Ha a képernyőt összekarcolod akkor b@szhatod. Én 3000 forintért cseréltem komplett házat a 6288-as nokiámon igaz a fehér hamar kopiuk majd megy vissza a fekete ha veszek hozzá akkufedőt külön.

Ha kézzel nyomod ak ijelzőt könnyen mást nyomhatsz rajta a pálcával meg nem tudsz úgy foglalkozni a mobillal hogy legyen szabad kezed. Ez buszon elég szar dolog ha nem tudtál leűlni.

Amúgy nagyon menő de én inkább a kicsúsztatós telefonokra szavazok :) Az én 6288asm most több mint két éves és l működik. Igaz a memókártya ajtóra vigyáznom nehogy lessen mert nyáron kőre érkezett és kicsit kitöürt de megvan és ahhoz képest elég foxen ott van. Az előlap meg 300 forint volt. És műköüdik szal nem cserélem le :)

2009. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha érintőset akarsz, akkor csak lg-t vegyél, a többi márka által gyártott (samsung pl-.-) egy nagy határ szar, még a nokiának jók, de az lg vezeti érintősbe a listát, és a legolcsóbbak is, ráadásul a legtöbbet tudják, de samsungot semmiképp se vegyél, mert az egy nagy határ szar
2010. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!