Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az érintőkép...

Mi a véleményetek az érintőképernyős telefonokról? Jobbak mint a hagyományos telefonok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Érintőkijelzős telefonból kizárólag iPhone-t, drágább Nokiát, vagy drágább SonyEricsson-t szabad venni.

Ismerek pár olcsó (60000 Ft alatti) érintőkijelzős telefont. Mindről az a tapasztalatom, hogy szaggat, nem lehet normálisan kezelni, nagy a válaszideje, élvezhetetlenek velük a játékok.

Ha mindenképp érintőkijelzős telót szeretnél (és nem akarod rákölteni a magyar hadsereg éves költségvetésének háromszorosát), akkor a NOKIA 5230-at ajánlom. Ez a legjobb ár/érték arányban.


Feketelistán:

- Samsung S5230 (Hat osztálytársam van, mind szidja...)

- Samsung Corby' (Az S5230 butított változata, még rosszabb")

- LG KP500/KP502 (Mindkettő nagyon lassú...)

2010. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha érintőképernyőst, akkor HTC-t! Ízléstől függően Android vagy Windows Mobile rendszerrel. Ezek a készülékek amúgy inkább PDA-k, telefon funkcióval, és rengeteg programot találni hozzájuk. A Symbianos Nokia-k sem rosszak, bár azokkal nincsen annyi tapasztalatom. Az iPhone inkább parasztvakítás, és nagyon sok gond van vele, ha nem jailbreak-eled.


Ami a Samsungot illeti, ott a saját oprendszeres, nem okos, de érintőképernyős telefonokat nem érdemes megvenni(lásd előző válaszoló feketelistája), ha csak annyi pénzed van rá, inkább vegyél nem érintőképernyőset, mert ezek nem tudnak semmi olyat amiért jó hogy érintőképernyősek. Azonban a Samsung is gyárt jó érintős telefonokat, a Galaxy Spica és az Omnia 2 szerintem teljesen jó, de ezek helyett is inkább a HTC-ket ajánlanám.


Alapjában véve én azt tapasztaltam, hogy mint telefon nem jó az érintőképernyős, de pl. netezni wifin jobb vele, meg a sok-sok program amelyeket találok hozzá, illetve ha fejlesztek, sokkal több lehetőséget ad a fejlesztő számára, hogy oda tesz gombot ahová akar, meg asztali gépekhez hasonló vezérlőelemeket használhat, szemben a nem érintőképernyős készülékek korlátozott lehetőségeivel.

2010. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont S5230-asom van. Ma vettem. Egész nap nyomkodtam, nem merült semmit. :D Pedig Nokiám 1 nap után kipurcant anno. :)

Nem volt drága. Elég gyors. És játékokat is csak megfelelőt kell rá rakni, és tökéletes, hidd el. :))


Olyat válassz, ami neked a legmegfelelőbb. És persze a pénztárcádnak. (Nekem nem volt épp 100ezrem egy "hiperszuper" csodamasinára. :)))

2010. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem most van érintőképernyős telefonom (Nokia 5800) nem csalódtam benne egyáltalán, de a régebbi Nokia e51 sokkal jobb volt (= , de, ha véleményem kell inkább a hagyományos, mert az érintőképernyősök sokszor lefagynak, szoftvert kell frissíteni rajtuk és még sok gond van velük, de egy szempontból jó, lehet velük csajozni :P
2010. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene..
2023. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!