Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy javíthatja meg apum az...

Hogy javíthatja meg apum az IPadet?

Figyelt kérdés
Van egy Ipadem,és amikor használtam egyszer csak lefagyott és nem volt kép ,bármit csináltam. Apum meg valahogy visszahozta,de nem mondja meg hogyan. Nem lenne ötletetek mit csinált,hogy megtudta javítani a készüléket?

2014. jan. 18. 19:18
 1/4 SylwerStone ***** válasza:

Talán ő sem tudja, hogyan csinállta ezért nem is tudja elmondani.

Mondjuk az már régen rossz, ha befagyasztassz egy IPad-et.

2014. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fagyott le. A galériában voltam és a képeket nézegettem utánna lezártam a készüléket,de eszembe jutott hogy még valamit megkell néznem,de akkor már nem adott képet. Adott hangot csak kép nem volt. Azt mondja tudja hogy javította meg csak direkt nem mondja el mert büntetés.
2014. jan. 18. 19:27
 3/4 JulesM111 ***** válasza:
Kikapcsolta, maj bekapcsolta.
2014. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Herber András válasza:
Home + power kb. 10 másodpercig egyszerre nyomva újraindítja, "lefagyáskor" is. Valószínű, így csinálta.
2014. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!