Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipadet szeretnék venni miért...

Ipadet szeretnék venni miért olcsóbb ilyen "maszek" boltokban mint rendes apple-es boltokban pl istyle vagy xms stb?

Figyelt kérdés
Ipad4 et tervezek venni beirtam google be elso talalat akar 118 ezerért is lehet kapni erre az volt irva hogy oem nincs doboz bontott stbstb de volt olyan ami full dobozos original es 123 ezerért még mindig jóval olcsóbb mint az apple-es boltokban 150ezerért van valami hátránya ezeknek megéri inkabb innen venni?
2013. máj. 13. 00:23
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és a 123 ezreshez ott volt hogy apple garis// gyártoi garancia//

amúgy innen néztem

[link]

2013. máj. 13. 00:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek a cégeknek csak egy eldugott üzlethelyiségük van, egy eladóval, ami sokkal olcsóbb, mint a csili-vili XMS. Ezért versenyképes az ár.

Ha adnak számlát és lepecsételik a gyártói garancialevelet, nem tudsz rajta bukni.

2013. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 32gb-osat vettem 145e-ért kis webshopban...

Van valami 0 %-os áfa vagy valami ilyesmi, ilyen készülékekre.

2013. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!