Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik Battlefield 4 az...

Nem működik Battlefield 4 az xbox-omon?

Figyelt kérdés
Van egy xbox 360-am, és van rá Battlefield 4-em, és nem akarja elfogadni az accuntom jelszavát a BF 4! Le is ellenőriztem kismilliószor a jelszót és nem megy. Más játéknál pedig lazán elfogadja... Nem tudjátok mi lehet a probléma?

2014. jan. 12. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Használtam vetted a Battlefield 4-et vagy újan ? Mert ha használtan vetted lehet az a gond. De leírnád pontosabban milyen jelszót ? Multihoz vagy mihez ?
2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A játékot újonnan vettem. Amikor ugye belépek akkor rögtön kéri az xbox accunt-om e-mail címét, és jelszavát. Az e-mail-t rögtön be is írja magától, csak a jelszót kell, és a jelszót nem fogadja el, akármit is csinálok... Persze ki lehet hagyni ezt a lehetőséget, de akkor csak a "Camping" módban tudok játszani!
2014. jan. 13. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
XBOX Live-ra gondolom bevagy regisztrálva,vagy kérj jelszó emlékeztetőt az email címedre,az a biztos,ha úgyse jó akkor ellenőrizd le hogy be van dugva a net kábel vagy rá vagy csatlakozva-e a netre,mert pedig mennie kéne.
2014. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki-be jelentkeztem a fiókba, simán ment a jelszóval, a net teljesen stabil, be van dugva, rá is van csatlakozva az xbox. Mit tehetnék még??
2014. jan. 22. 15:39
 5/6 anonim válasza:

Én is szenvedtem vele egy darabig, mert az én jelszavamban nem volt nagybetű és volt benne egy .(pont), nem engedett belépni, megváltoztattam úgy, hogy kivettem a pontot és legyen benne nagybetű, kisbetű és egy szám, így egyből elfogadta. Próbáld meg te is hátha.

Üdv.

2014. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sikerült! Főleg az utolsó kommentelőnek nagyon szépen köszönöm, mert egy betűt megváltoztattam nagyra (ahogy írtad), és sikerült. Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

Zárom!

2014. febr. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!