Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki ismeri a furby interaktív...

Ki ismeri a furby interaktív manócskát?

Figyelt kérdés
Lányom kapott egyet,de nem sokat konyítunk hozzá hogyan kell használni,állítólag elég aktív és sok minden tanítható neki.Lehetrőleg szintén tulajdonosok ,illetve hozzáértők válaszát várom.
2009. dec. 1. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy, évekkel ezelőtt. Tanítani ugyan nem emlékszem, hogy lehetett volna de elég sok mindenre reagált. Pl ha fejre állítottam azt "nem szerette" és be nem állt a szája. Csiklandós volt, és etetni is lehetett ha a nyelvét megnyomtuk. Erősebb hangokra reagált, és néha táncolt , és ha nem piszkáltuk percekig, még el is aludt, hangos horkolások közepette. Állítólag ha kettőt szembeállítanak egymással jól elvannak és társalognak, de ezt sose volt módunk kipróbálni, biztos érdekes lett volna :)
2009. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,bealudt és nem tudom felébreszteni,csak arra reagál ha resetelem.de aztán újra bealszik,és nem tudom pontosan hogyan kell etetni.segítsééééég...
2009. dec. 1. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Etetni úgy kell, hogy kinyitod a száját, és a nyelvecskéjét megnyomod. Ha nem ébred fel alvás után az szerintem nem normális ...lehet hogy hibás szegény, az enyémet is cserélték egyszer :(
2009. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dominoino válasza:
Angolul és furbyül.Keress a gogleban
2012. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dominoino válasza:
Lehet tanítani
2012. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van az okos telefonokon egy furby nevezetű program és ott etetheted, altathatod, beszélgethetsz vele (automatikusan lefordítja csak sajnos magyar nyelvű nincs:/ )zenét hallgathatsz vele.
2013. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van mâr magyar nyelvû furby ?
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!