Skylord kérdése:

Full HD Film Notebook -on keresztül, külső monitoron?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy ha a pl a Notebook -nak a képernyőfelbontása pl csupán 1024x768, és én egy full HD filmet szeretnék megnézni egy csatlakoztatott külső monitoron, ami tudja a 1920x1080 felbontást, akkor én vajon olyan felbontásban fogom-e látni a filmet amit a monitor és a film nyújthat, vagy a notebbok képernyőfelbontása az elsődleges?

2014. jan. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
notebooké
2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amint rákötöd Full HD monitorra, a monitor tulajdonságainak megfelő képet fogod látni. Tehát jó az elgondolásod. 1920x1080 felbontásban a Full HD filmet. Másszóval a notebook innentől kezdve már csak egy szimpla lejátszó szerepét fogja betölteni.
2014. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kiterjesztett asztalt használsz, akkor be tudod állítani a másodlagos kijelzőn a 1920x1080as felbontást, amennyiben képes erre a felbontásra a laptopod
2014. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és is notebook a lejátszó szerepre gondoltam, csak te ki is mondtad, és így már biztos vagyok benne. Még egyszer köszönöm a választ
2014. jan. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!