Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy megfelelő tv külső hangszó...

Egy megfelelő tv külső hangszóróként tudja működtetni a házimozi rendszert ARC-on keresztül?

Figyelt kérdés

Az alábbi termékekről van szó.

[link]

[link]

Most a tv-be conax kártya van és így veszi az adást.


A kérdés az,hogy ez így mindig működne, vagy csak akkor ha tv-t nézek,de ha külső eszközt dugnék a tv-re,akkor már nem (pl. konzol,beltéri,másik dvd lejátszó )


2013. jan. 21. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez a problémám. Scart kábellel van összekötve a TV a házimozival.

Ilyen a tv: [link]

Ehhez hasonló a házimozi: [link]

Amikor tv adást nézek akkor szól, de ha külső eszközről nézek valamit, (pendrive, wifi stb.) akkor nem.

Én is keresem a megoldást.

2013. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták,az a baj,hogy a házimozi rendszernek nincs hdmi inputja ,ezért nem.
2013. jan. 21. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
sony tv-nél (ex710) működik. Gondolom a samsung-nál is,ha az ARC-én RCA csatlakozót értesz.
2013. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, az ARC a hdmi-hez kötődik. Sajnos még a samu ügyfélszolgálat se volt tisztába vele,hogy ez ilyen.

Függyetlen attól,hogy a hdmi csatlakozóra az van írva,hogy input,vagy output ,ha arc-ot támogat,akkor a hang mindkét irányba működik. A video iránya az amire az in/out vonatkozik ebben az esetben. Szóval reszkíroztam,mikor a házimozi szettet megvettem,de jól gondoltam.

A lényeg,hogy a házimozit,ha TV ARC -re állítom ,akkor a tv hangja átirányítódik rá. Más esetben a beépíett rádió,dvd stb hangja szól.

TV-ARC módban a tv-n megjelenik egy spéci osd felirat,ha hangosítok ,hogy azt most a receiver végzi..

Szóval 1 kábel , nagyon jó megoldás.

2013. jan. 25. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!