Vespa kérdése:

Pc vagy Konzol? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Én Pc-t szeretnék mert pl wotozok,meg warthunder-ezek.De most kitalálta a nővérem hogy jó lenne egy konzol.Ha nem játszanék ezekkel a játékokkal én is bele mennék a dologba de fájna őket elveszítani :(.Meg a nővéremnek a kinekt lenne a lényeg 87-ért van már kinekt csomag 3 játékkal.Igen ám de ugye most jött ki az új konzol generáció és nem hiszem hogy megérné pl xbox 360-at venni mert már nem fog hozzá játék kijönni.Nekem jelenleg van pénzem 120-at szánnék egy pc frissítésre és úgy vélem abbol elég jó konfigot össze lehetne rakni.Viszont 120-bol meg ugye be száll a nővérem már ki jőn egy új generációs konzol is.Tudom hogy xbox 360-ra van wot és hogy ps4-re jön a warthunder.De akkor is én úgy érzem válasz út elé kerültem.

2014. jan. 8. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez tök fura,hogy a mai embereket így lehet manipulálni.Ha évente jönne next gen konzol,te akkor is elbizonytalanodnál,és úgy éreznéd megkell venni?

Csak azért csinálják hogy a sok játékfüggő kidobjon 100e-t minden évben,máskülönben olyan konzolok,és játékok lennének már évek óta amikhez már egy erős PC is kevés lenne.De ha ezt csinálnák,akkor nem lehetne évente lehúzni az embereket.Azért van hogy legyen mit fejlődni a következő évre is,és így megmaradjon a hatalmas bevétel,még ha újat nem tettek le az asztalra,mert már az előző évben is megvolt,csak direkt nem valósították meg...erről a vásárlók nem tudnak.

Hasonlítsd össze a milliós PC-ket egy konzollal,ami 10 év múlva is könnyne lehet hogy felső kategóriának számít majd .


Szóval a lényeg. Egy jó PC-t vegyél! A konzol csak lehúzás.

2014. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a géppel voltam így, anno sokat játszottam, ezért folyamatosan fejlesztgetni kellet a gépet, beleuntam, ezért vettem meg az xbox 360-at még 2007-ben. Az óta nem sokat költöttem a gépre, nem is játszok rajta, viszont előbb utóbb nekem is fejleszteni kell majd. Neked most nem ajánlom a konzol megvételét pont generációváltáskor, inkább gépre költs.

Pls 87 ért van kinect csomag, igen +1o játék hozzá amit most kiadtak pont ennyi vagy több.


gta5 14e, fifa14, 13e, COD Ghost 12e, NFS Rivals 11e, Battlefield 11e...

2014. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!