Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valakinek van, vagy hallott...

Atesz33 kérdése:

Valakinek van, vagy hallott szolni TAGA Harmony házimozi rendszert?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy lg kompakt házimozi rendszerem van.500w névleges teljesitménnyel.20nm szobába szeretnék 5.1 rendszert vásárolni. Wharfedale Obsidian 600 rendszert hallottam már szolni denton avr x1000 erösitövel és wharfedale 150w os mélyládával nagyon tetszett a hangzás de árban igen meredek számomra 400 ezer körül van kábelekkel eggyütt. én néztem egy TAGA TAV 606 SE 5.1 hangfalszett+választható Denon házimozi rádióerősítő, csomagban 227 ezer forintért . Nagyon jo ár érték aránynak látszik és esztétikus a rendszer csak nemtudom milyen szépen szol. Illetve a TAGA milyen minöségü márka.

2014. jan. 3. 12:19
 1/1 anonim válasza:
Nekem 506 v2 szett volt pár hónapig. A külseje nagyon megtettszett,mondom megrendelem nagyon mutatós lesz a szobában és biztos szépen szól. Hát nem. Szépnek szép,a hangjaval az első perctől nem voltam kibékülve,mondom biztosan szoknom kell még... Olyan kifinomulatlan hangja volt.Teltek a hetek,aztán csak nem tudtam megszokni. Mondom jó,akkor addig adom el,míg szét nem verem. (Bármit hallgattam rajta,nem volt az igazi) Végülis elkelt. Félárba-mondanom sem kell. De már nagyon idegesített. Én a kinézete alapján valami High-end szerű hangot vártam tőle,de nagyon nem azt kaptam. Vettem helyette egy pár Canton 601-et,ami régi,de bevált márka. Na az... Az első bekapcsoláskor hallottam,hogy nagyon jól döntöttem. Olyan részletesen szólalt meg rajta bármi,hogy nem hittem a fülemnek,amolyan besza-behu érzés. Mondom a pofám leszakad,ez milyet szól. Soha többet Taga. Van ám különbség hangfal és hangfal ķözt,de e kettő közt pedig óriási.Nagyjából ennyi.
2019. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!