Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi erősítő használata/ja...

Házimozi erősítő használata/javítása/szerelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban sikerült szereznem egy Yamada hts-3500 nevű 5.1-es DVD lejátszót benne erősítővel. Így néz ki a hátulja [link] és az eleje [link]


A problémám vele az lenne hogy bekapcsolom kiírja hogy hello meg minden. Jó most berakok egy CD-t vagy DVD-t és csak azt írja hogy Loading és nem ismeri fel. Próbálkoztam minden fajta dvd illetve cd-vel. (Eredeti, kiírtam mp3-ba stb) Csak annyit csinál hogy Loading sokáig és utána nem ismeri fel. Beraktam egy tisztító CD-t de azt se ismerte fel. Na ez után próbáltam géphez kötni de az se nagyon jött be pedig vettem hozzá kábelt. Fogtam magam és szétnyitottam. Na és az lenne a kérdésem hogy hogy lehetne összekötni számítógéppel vagy megjavítani a dvd lejátszó részét. Esetleg kiszerelni az erősítőt mert nekem csak az kéne. Tudom elég zagyván írtam le de meg lehet érteni. Ha nem lesz 5.1-es hangzása az se érdekel csak annyi a lényeg hogy szóljanak a hangfalak.



2013. dec. 31. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tudnál jóminőségű képeket küldeni a belsejéről, az sokat segítene. Lehetőleg látszódjon a felépítés, és a fontosabb áramkörök pontos típusa.



Egyébként valószínűleg az olvasófejjel van gond, ideig-óráig még jó lehet, ha óvatosan, minimálisan megnöveled a fejáramot. Persze így tovább csökken az élettartama, de még lehet használni.


Milyen műszereid, és szerszámaid vannak az esetleges beavatkozásokhoz?

2014. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom de azért köszi :)
2014. jan. 4. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Kérdező hogy sikerült megcsinálnod? Ugyan ez a problémám.
2017. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!