Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudom használni az Xbox 360...

Tudom használni az Xbox 360 kontrollert PC-vel?

Figyelt kérdés
Van valamilyen driver, hogy felismerje a PC? Mert ha bedugom az egyébként vezetéknélküli kontrollert usb-n a gépbe, akkor nem ismeri fel.
2009. nov. 28. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ehhez nincs semmilyen driver, és semmi féleképpen nem fog működni. Ugyanúgy fordítva is igaz.
2009. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez forditva nem teljesen igaz, mert valami olyasmit hallottam hogy xbox-ra lehet telepiteni linuxot, és akkor már lehet használni hozzá billentyüzetet és egeret is. Csakhát ehhez értelem szerüen kell a winchester is , + értenikell hozzá megcsinálni.
2009. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


itt is van ez

2009. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elég szerencsétlen húzás ez a Microsoft-tól, hogy a Windows nem ismeri fel a saját terméküket és még csak lehetőség sincs arra, hogy működjön.
2009. nov. 28. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Mindenesetre elég szerencsétlen húzás ez a Microsoft-tól, hogy a Windows nem ismeri fel a saját terméküket és még csak lehetőség sincs arra, hogy működjön."


Ez nem szerencsétlen húzás, hanem üzlet....

Ha kompatibilis lenne akkor szerinted ki vásárolná meg például a Logitech által gyártott PC-s 360-as kontrolert?

2009. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


"Windows XP és Xbox 360 rendszereken működik"

2009. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


"Windows XP és Xbox 360 rendszereken működik"



És az mióta Logitech gyártmány? Ki van oda írva? Nem. Én a Logitech által gyártott 360-as kontrollerről beszéltem, nem erről.

2009. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Idáig mindenki marhaságokat beszélt. Akinek nincs az miért írogat baromságokat???


Na szóval van:

1 vezeték nélküli x360 kontrollered

1 vezetéked (USB) a play&charge kit-ből

1 Windows PC-d


Sajnos ez így kevés, mivel adatot nem közöl a kábelen ez a konroller. Mindig vezeték nélkül megy (menne) az információ. Az a Baj hogy nincs PC-dhez egy vevő egység ami érzékeli a vezetéknélküli kontroller jeleit.

Egy ilyet kell még beszerezned a PC-hez.

[link]

Ezután viszont csatlakoztathatod a vezetéknélküli Gitárt, kormányt, mikrofont, meg amit csak kiadtak Xbox-hoz.


VAGY

Veszel egy vezetékes kontrollert, és azt simán rádughatod a PC-re, ha van netkapcsolat akkor azonnal felismeri (leszedi a hozzátartozó drivert) és máris használható.

2009. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2009. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 flati válasza:
Na végre nem egy hülye utolsó előtti kommentelő :D
2014. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!