Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol vásárlás előtt vagyok...

Konzol vásárlás előtt vagyok PS3 vagy Xbox360?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 17:33
 1/8 JulesM111 ***** válasza:
Én 3 rekesz sör és két üveg whiskey előtt vagyok, melyiket válasszam miközben Xbox360-on Gears of Warozok, majd PS3-on nyomok egy kis Killzone-t?
2013. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a whiskey-re szavazok hamár nincs Abszint :)
2013. dec. 31. 17:45
 3/8 anonim válasza:
Én azt mondom xbox. Nekem volt mind a 2 de az xbox jobban tetszett
2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van, és a PS3 sokkal jobb. Ugyanazon a tv-n sokkal jobb a PS grafikája, a menüje is jobb és a játékok is rá. Viszont a Kinect sokkal jobb mint a Move, nem kell azokkal az izékkel csalimpálni, elég a kezeddel, viszont a Move pontosabb. Én nem venném már egyiket sem, csak a PS4-et. Inkább várj 1 évet amíg a pénz kigyűlik, de sokkal jobb, hidd el.
2014. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%

Az előző válaszoló hülye , ne halgass rá!

Nekem xbox 360-am van. A haveromnak ugyanolyan tv-je van mint nekem és neki ps3 , ott kipróbáltam a fifa14-et és ...

HOPPÁ , xboxon jobb a grafikája? oké!

Aztán az xboxot lehet RGH-zni ami azt jelenti , hogy fizetned kell 15ezret és onnantól kezdve ingyen vannak a játékok és tudsz system linkel játszani ha a 3.0 fsd teszed rá!Ps3an ilyet tudsz ? NEM! HOPPÁ

A menüje is az xboxnak a jobb és az alakja is jobban néz ki sőt , az irányitója (amivel irányitod a játékot) az is jobbra van megcsinálva.

Xboxra van kinect , tudom hogy ps3ra is van valami , de kinectre azt mondják jobb , ( azt még nem próbáltam ) és több játék van rá!

A ps3 be szokott töbnször be szokott laggolni

Az xbox live igaz fizetős a ps-é nem , de sokkal jobb!

De , még nézd az exkluzivokat. Ps3ra több van , de xboxra az a kevés sokkal jobb , és érdemes velük játszani!

Na szerintem mindenkinek aki ezt olvasta rájött , hogy melyket vegye ill melyk a jobb?

Tudom , hogy a ps3 fanok lefognak pontozni , de ez igy van!

1 MONDATBA: XBOX-ot vegyél ! :)

2014. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is xboxom van, de amit az előző írt hatalmas túlzás és csupán szubjektív vélemény. A fele sem igaz, mivel nem jobb egyiken sem a grafika, az exkluzívok sem jobbak, csak szerinte, PS Plus el kell ismerni, hogy jobb. Menü megint csak neki tetszik jobban. Kontroller megint csak neki tetszik jobban.

AZT VEDD AMI NEKED TETSZIK!!!

2014. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JulesM111 ***** válasza:

#5-ös egy picit túlzásba vitte a box istenítését, de igaza van.

Rendelkezem mindkét konzollal, én is az xboxot hozom ki jobbnak.


Tipikus Sony-s olcsóság duma az "ingyen" multizás. Ez igaz is, nem kell a multihoz elöfizetni de erösen ajánlott a PSN+ megléte, hogy teljes legyen az élmény. Plusz ami nálam kivágta a biztosítékot, hogy a PSN+-on kapott game-t csak addig tolhatod, amíg él az elöfizud.


Move: ugyanolyan pontatlan, mint a Kinect. Söt, Movehoz venni kell navi controllert, eyetool-t és töltöadaptert, ez így árban ugyan ott van, mint a kinect.


Kontroller: PS3-ét kellett egy ideig szoknom, pici japcsi kezeknek tervezve. Box kontrollerébe raksz elemet, vagy akksit és el van intézve, míg a PS3-nál idétlenkedünk az USB kábellel tölteni, vagy veszel hozzá adaptert.


Front End menü: mindkettöé jó, talán a PS3-é egy picit rendezettebnek tünik.


Hangzása számomra PS3-é jobb, mintha jobb lenne benne a hangchip.


Kép: még nem hasonlítottam össze ugyan azt a game-t a két rendszeren, de nem mondanám, hogy bármelyik szebb lenne a másiknál. Ugyan úgy 6-8Gb egy game, mivel lenne jobb a textúrák minösége?


Ami még a boxnál óriási elöny, hogy minden játékot fel tudsz telepíteni vinyóra, és pihen az optikai meghajtó, míg PS3-nál játéka válogatja, hogy települ, vagy sem, ez néha apró lagot okoz egy-egy rész betöltésénél. Ha veszek Live-on gamet, letöltöm, és játszok vele, míg PSN plus-on letöltöm, installálom, és játszok. Ugyan ez játékfrissítésnél is megvan.

Plusz a boxon a background download jól van megcsinálva.


Játékok: mindkét platform exkluzívjai jók, játszhatóak.


Fagyások: PS3 jelentösen többször fagy le, mint a box.


Xbox 360 Slim és PS3 Super Slim van birtokomban. Box 2 éve, PS3 egy hónapja.

2014. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Xbox slimem van, a tesómnak PS Slim.

Én a PS-t favorizálom!

2014. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!