Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eladnám az XBOX 360-nam és...

Eladnám az XBOX 360-nam és vennék egy PS3-mat megéri? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Igen hát szerencsém volt és kitudtam próbálni a GTA 5 és nagyon megtetszett és akkor már kitaláltam hogy PS együtt venném meg akkor úgy olcsóbb is lenne sztem. A PS-ek meg úgy is Wifi-sek tudnék vele neten játszani.

Vélemény?


2013. dec. 27. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Megéri.

Bár csak a GTA V miatt nem, de PS3-ra rengeteg exkluzív játék van, ami miatt megéri leváltani az Xbox-ot.

The Last of Us, Uncharted, Infamous, God of War, Gran Turismo, és még nagyon sokat lehetne sorolni, boxon egyikkel sem tudnál játszani.

2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy díjaztad az ötletem. Természetesen kiélvezném a PS előnyeit a többi játékkal is. Mégegyszer Kösz!!
2013. dec. 28. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom régi az xboxod, csak a fat-be nincs wifi ha jól tudom, a slimekben van, attól függetlenül lan kábel és ugyanúgy tudsz vele játszani online...
2013. dec. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!