Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e ha a wii-met, eladnám...

J.Márk kérdése:

Megéri-e ha a wii-met, eladnám és vennék helyette eg ywii u-t?

Figyelt kérdés
Mivel Nintendofun vagyok és imádom a wii-s játékokat és az újak is tetszenek , ezért megkérdeztem. Tehát kapnék-e a használt wii-ért annyit amennyiből a wii u kb. 1/3 része kifizethető?
2011. nov. 9. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt inkább Te tudod, még a Wii U árát nem tudni, szóval még megéri ezen gondolkodni szerintem.
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ez a wii u árától is függ, de az lenne a legfontosabb, hogy el lehet-e adni egy wii-t 20.000FT-ért? Persze úgy lenne a legjobb, ha távirányító nem kéne hozzá...
2011. nov. 9. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a magyar árfolyamokat nem nagyon ismerem, de ha van szerintem biztos van aki annyiért megvenné, persze ha adsz hozzá valami ajándékot is.
2011. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ell lehet adni én 26 ért vettem használtan számitogépes boltba
2011. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az a 26 k-s vásárlásban mi volt benne? Mármint pontosan mit adtak hozzá?
2011. nov. 10. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
nintendo wii két játék kar nunchuk
2011. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Queasy ***** válasza:

Én a helyedben nem adnám el, én az összes eddigi Nintendo gépemet megtartottam és próbálom visszakapirgálni mindenféle hirdetésekből a más gyártmányú gépeimet is, jó kis nosztalgia néha leülni a snes elé. :)

Itt mondjuk más a helyzet, mert a WiiU egyenes ágú folytatása a Wii-nek, azaz biztos, hogy lejátssza majd az összes eddigi Wii játékot. Amennyiben bő Wii készleted van akkor egész szép összegért el lehet adni.

2011. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel a Wii U tidni fogja ugyan azt, sőt többet, mint a wii, így gyakorlatilag egy hardver "frissítésre" gondoltam. De a wii játékokat lejátsza, tehét nem értem, hogy azokat miért adnám el... Meg egyépként is, imádom őket!
2011. nov. 13. 18:02
 9/9 LinuxPower válasza:

Mindenek előtt szögezzük le azt a tényt, hogy NEM „Nintendofun”, hanem „Nintendo <SZÓKÖZ> fAn (vágod, „A”-val, nem „U”-val. Úgy totál mást jelent...)


Amúgy szerintem nem éri meg. Max. 25-ért tudnád eladni. A Wii U meg - szerintem - lesz vagy 90.000 Ft... De végül is Te neked kell tudnod, hogy megéri-e, mert más ezt nem tudja kitalálni helyetted...

2011. dec. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!