Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok videót felvenni...

Hogyan tudok videót felvenni a gitározásomról?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltenni youtubra ien tutorial videoóket gitárról, csak az a kérdéss h mien eszközök kellenek ahoz h normális kép és nem összevissza torzúlt hangja legyen az egésznek:)
2013. dec. 27. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jó hangot akarsz, akkor külön veszed fel a hangot egy arra alkalmas mikrofonnal, a képet pedig valami normális kamerával vagy fényképezővel, és utána egymásra rakod a kettőt mikor megvágod
2013. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ:) én halottam oat is h a gitárt rálehet valahogyan kötni a gép hangkártyájára,de azt hogyan? és te milyen mikrofont ajánlasz?
2013. dec. 27. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

ha csak gitárhoz kell vannak akusztikus gitárhoz hangszedők. Egy jó ASIO hangkártya kelleni fog még a mikrofonon felül. Sajnos a legolcsóbbak is 30 körül vannak.

Ha énekelsz is akkor Shure vagy AKG kondenzátoros mikrofonokat ajánlom. Kicsit belecsöppentél a stúdiózás világába, ez így már majd látod, hogy a végtelen költekezés világa :)

Tehát ha jó hangminőséget akarsz pénzt kell költeni. Ha erre nincs szükséged, vedd fel kamerával, egy pc mikrofont pedig jól beállítva tegyél közel a gitárhoz. Sajnos ezek videokamerázásra valók, és bizonyos frekvenciákon vágják a hangot.

2013. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés:DD kössz szépen:))
2013. dec. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!