Alcatel One Touch Tab 8HD Tárhely probléma, nem az sd kártyát használja mint külső tárhelyet, hanem a nand flash tárhelyet, miért?

Figyelt kérdés

Szevasztok. Vettem egy Alcatel One Touch 8HD tabletet, a gép nagyon okés szép kijelző, gyors, nincs fagyás, szóval megérte. Viszont a tárhely gondjaim vannak.

4 Gb nand flash tárhelye van és vettem hozzá 8 GB sd kártyát. A gond az, hogy megtelik a tárhely és nem tudom az Sd kártyára áttenni a cuccokat.Mivel a tablet tárhely elosztása a következő Flash 4GB összesen, belső tárhely 0.98 Gb, Nand flash 1.30 GB, SD kártya 7.28 GB.

Az alkalmazásokat mikor áthelyezem az sd kártyára, a gép nem a tényleges sd kártyára rakja hanem a Nand flash-re.

Remélem érthető voltam. Kérnék segítséget. Köszönöm.


2013. dec. 22. 21:20
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez a probléme csak Alcatel One Touch Tab 7HD
2013. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!