Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég vettem egy tablet et...

Papp J. David kérdése:

Nemrég vettem egy tablet et androidos. Nagyon bevált csak van egy kis probléma. Régota dark orbitozok, es most szeretnék tabletröl is. De nem tudok hozzá adobe flash t. honnan kell letolteni?

Figyelt kérdés
az a kérdés h honnan kell letolteni apk fajlba olyan adobe t hogy menjen a darkorbit? A válaszokat elöre is koszonom.
2012. jún. 4. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Google Play. Beírod a keresőbe és meglesz. Sőt, bármilyen alkalmazás kell, azt itt megtalálod.

De az nem garantált, hogy menni is fog a dark orbit.

2012. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valamiert nem engedi onnan. nemtom mer kiad egy ikont es nemengedi
2012. jún. 4. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha bővebben kifejtenéd ezt az ikonos problémát, talán meg lehetne oldani.
2012. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. hàt nemtudok antolul nagyon,de vmi olyat irt ki hogy bejelentkezés sikertelen. ugye gmailbe kell de tobb fiokomat is megnéztem és nem engedett letölteni
2012. jún. 5. 07:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne bemásolni mit is ír ki ténylegesen. A "de vmi olyat irt ki hogy" megfogalmazásból semmit nem lehet érteni.


Ami viszont a bejelentkezés sikertelenségére utalhat az a nethiány vagy egyéb hálózati probléma.

2012. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es a darkorbithoz hanyas flash kéne?
2012. jún. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!