Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Headset bemeneti probléma!...

Headset bemeneti probléma! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Vettem a páromnak egy headsetet karácsonyra a laptopjához, de ahogy most néztem, nincs rajta a standard zöld, kék és piros bemeneti nyílás. A headetnek meg ugye kéne a zöld és a piros. Létezik valami elosztó, vagy összekapcsoló kütyü, amivel például USB nyíláson keresztül össze lehetne kötni a headsetet a géppel? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Külső hangkártya a neve, de elvileg minden gépben kéne lennie. Menj be egy médiaboltba, és mond hogy a legegyszerűbb USB-s hangkártyát szeretnéd ha lehetne. Nézz körül neten is! [link] Egy ilyen jó, de szerintem kéne lennie a gépén. Szerintem várd meg a Karácsonyt, add oda neki, és ha mondja hogy nincs, akkor vegyél hozzá!
2013. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi! :)
2013. dec. 21. 19:59
 3/6 A kérdező kommentje:

"Külső hangkártya a neve, de elvileg minden gépben kéne lennie."


Akkor elvileg a páromnak is kellett volna kapnia a laptopjához.. Azaz a dobozban kellett volna lennie ilyen külső hangkártyáank, igaz? :)

2013. dec. 21. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemnem. Alapból kell beépítve lennie a gépbe. Ha pedig nincs, akkor kell a külső hangkártya :)
2013. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor sajnos az övébe nincs, pedig elég jó darab, júniusban vette.
2013. dec. 21. 20:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, megkérdeztem tőle. Van rajta egy fülhallgató bemenet, de a mikrofonhoz sajnos nincs. :/
2013. dec. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!