Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi nethez szeretnék csatlako...

Digi nethez szeretnék csatlakozni egy TP-link WR740 N es routerrel felkonfiguráltam és hiába van bent mindent pppoe -n keresztül nem tudok csatlakozni sehogy sem :S, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A router megfelelően va nfelkonfigurálva végpont azonosító jelszó helyesen van beírva de nem csatlakozik sehogy sem. (a router nélkül a gépen lévő kapcsolatról simán megy a net)

2013. dec. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Beállítások után újra indítottad a routert ?
2013. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ujraindítottam.


a kép alapján sem működik.

2013. dec. 21. 20:49
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Hallottam már olyat (nem tudom, hogy igaz-e), hogy a Digi bizonyos szolgáltatási helyein MAC klónozás is kell, annak ellenére hogy PPPoE kapcsolat.

Minden esetre egy próbát megér, nem fogsz tovább rontani a helyzeten.


Itt le van írva hogyan kell csinálni (a "Dynamic IP" alcím alatt):

[link]


Ha ez se válik be, akkor egy firmware frissítést még megpróbálnák a helyedbe. Utána vinném vissza a boltba.

2013. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


A probléma az hogy mikor átváltom dynamic ip re a kapcsolattípust a 3 pontnál (masz stb) 0 -kat ír csak.


Ha pedig detectálom akkor pppoe-t ír -.-"

De nem igazán értem ha megcsinálom a gépen a kapcsolatot és megy akkor ha megcsinálom routeren ugyan azt a kapcsolatot akkor miért nem ???


A Digi meg ... olja meg a netjét felhívtam őket illedelmesen segítséget kértem szakszerű megfogalmazásssal majd közölték hogy náluk senki nemtud routert szerelni és hogy ők nem foglalkoznak routerekkel...

2013. dec. 21. 22:42
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam, hogy Dynamic IP -re kell váltani! Csak azt mondtam, hogy annál az alcímnél találod meg ezen beállítás leírását, a linkelt oldalon.

A PPPoE mellett kell a MAC klónozást alkalmazni.

2013. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne az ügyfélszolgálattal társalogj, azok nagyon seggek.

A hibabejelentőnek reklamálj. Rá tudnak nézni az eszközödre ha akarnak.

2013. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A leírás szerint próbáltam eljárni,csak nem sikerült.


Hát erre én is rájöttem,bár mit is várhat az ember nehogy már mindent el tudjon intézni amit akar.

2013. dec. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!