Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú TV-t ajánlatok?

Milyen márkájú TV-t ajánlatok?

Figyelt kérdés
Még nem tudom hány centiset vagy mennyiért szeretnék TV-t csak arra lennék kíváncsi hogy melyik márka megbízható,szép képű?Samsung ezen a téren is ajánlott?
2013. dec. 20. 16:42
 1/4 PepperChili válasza:

Szia!

Mi nemrég vettünk TV-t és elég sokat kérdezgettünk az LG és a Samsung-ot kb egyenlőnek tekintik (ha 3D megjelenítésében térnek el) amit nagyon dicsértek az a Panasonic de viszont az jóval drágább is. A centibe annyi tudok segíteni hogy a TV szelésegénél 2x távolabbról kell nézni pl 100cm 200cm ről kell nézni. Remélem segítettem esetleg ha valamit rosszul írtam akkor bocsánat...

2013. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Samsung márkát javasolnám, nagyon jó és, megbízható + olyan háttér támogatottsága van mint egy Xbox360-nak, ingyenesen hívható support és, ha netán elromlana (ami nem valószínű) házhoz jönnek érte, nem kell hurcolásznod, mint más márkáknál.


Itt nézelődj.


[link]


Ez egy nagyon jó darab jó áron.


[link]


Ez pedig a nézési távolságokra vonatkozó táblázat LCD/LED TVk-nél.


[link]

2013. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LG,Samsung,Sony,Panasonic, de ne a legolcsóbb típusok közül válasz.
2013. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!