Samsung UE46F6170 TV: TV nézés közben akadozik a kép. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy UE46F6170-es az Interhifitől. Mint utólag kiderült kintről van. Ők vállalnak rá 2 év garit. Az a bajom, hogy TV adás (Digi kábelen jön a digitális a adás a TV DVB-C tunerjébe) nézése közben kb.10 percenként úgy 0,5.1 mp. -ig akadozik a kép, majd megy tovább. Nem vettem észre összefüggést a szaggatás és a nagyon mozgalmas jelenetek között. Felhívtam az üzletet és azt mondták, hogy adás hiba. Csak az a baj, hogy van egy 40PFL4606H Philips-em és az két év alatt egyszer sem csinálta. Ha kikapcsoltam a Motion Plust akkor is csinálta. Mi lehet a baj? Ha visszaviszem biztos azt fogják mondani, hogy nekik nem csinálja. (Kecskemétrők Pestre nincs kedves feleslegesen felvinni) Köszönöm!

2013. dec. 18. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki filmnézés közben is. Ha úgy nem csinálja akkor tényleg adáshiba.
2013. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!