Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telefont vegyek vagy notebookot?

Telefont vegyek vagy notebookot?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapom. Most is van telom csak nem tudok hivni meg fogadni hívást sem.Gondolkodtam a samsung galaxy s3-an vagy valamilyen notebook. Melyik szerintetek?
2013. dec. 14. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*s3 mini
2013. dec. 14. 11:13
 2/7 aspikami ***** válasza:
Hát a 2 közül inkább a notebook. Mondjuk, ha Samsung S4 , Sony Z1, LG G2, Nexus 5, Lumia 1020 közül vennél valamelyiket, akkor inkább a telefont választanám, mivel gondolom úgy is csak netre, zenehallgatásra esetleg filmnézésre kell. Ezt ezek a telefonok is tökéletesen tudják.
2013. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire van nagyobb szükséged. A kettő teljesen más célt szolgál, olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy fűnyírót vagy kávéfőzőt vegyél.
2013. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy okosabb telefon már van egy notebook szintjén szerintem.
2013. dec. 14. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát b+ telefon kell vagy egy notebook? :D

Még ha az lenne a kérdés, hogy laptop, vagy tablet, vagy netbook, megértem hogy filózol.

Ez olyan mintha azt kérdezted volna, hogy cipőt vegyél, vagy vagy egy számológépet. Ha cipő kell cipőt veszel, ha számológép kell akkor azt veszel. :D

2013. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 neked elég lesz a mobil is
2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tabletet vettem :-)
2013. dec. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!