A macbook pro/pro retina laptopban van cd lejatszo? Miben jobb a pro, mint az air?

Figyelt kérdés
Airt vennek,mert az olcsobb,de sajnalom,hogy nincs cd lejatszo benne.

2013. dec. 13. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
a proban nem SSD van hanem HDD, masszívabb a váz és picit gyengébb a kijelzője. (kivéve retina) az újabbakban pedig nincs ODD és szerintem már felesleges is, én se használtam évek óta se pcbe se laptopba. ha nagyon kell van USB-s. ja és a Pro-ban erősebb a hardver kicsit.
2013. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hetkoznapi hasznalatra szeretnem. Tehat arra inkabb megfelelo az air? Valaki, tapasztalatok rola? :)
2013. dec. 13. 17:23
 3/9 anonim válasza:
38%

miért ragaszkodsz ennyire a macbookhoz?

olcsóbban jobb gépet tudsz venni, nem éri meg egy almáért plusz 100ezer forintot fizetni.

2013. dec. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ilyenek, mint az előző mi a francnak jönnek ide trollkodni? Azt akar és kész.


Amúgyis ha az airhez hasonló ultrabookot akarsz venni az kb ugyanabban az árban van.

Az Air könnyebb vékonyabb, mint a Pro. Ha nem akarsz videót vágni, vagy valami komolyabb gépigényű programot használni, akkor elég az Air.

Illetve ha nem zavarnak a pixelek. Mert a retinának a felbontása és a képernyője sokkal nagyobb és jobb, ez látszik is.

2013. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pronak is a nevében benne van, hogy a csúszkategóriás termék. Természetesen hárdveresen ezek a legerősebb Apple gépek, azonban az áruk is sokkal magasabb, mint az air-é.
2014. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
téved az utolsó kicsit. annak idején azért volt Pro, mert 4 részre osztották a mac gépeket. 1 átlagos asztali (iMac), 1 profi asztali (Mac Pro/Powermac), 1 átlagos hordozható (Macbook, kezdve a színeseken át a fehérig), és egy profi (PowerBook/Macbook Pro). Mivel pár éve a fehér macbookot megölték a sima mbp vette át a helyét meg az Air ami egy ultrabook. az alap mbp nem erősebb az átlagnál, de nagyobb már a szórás mint régebben (nem mindegy mekkora, hogy retina-e stb). Az áruk is kicsit, de csökkent az elmúlt évek alatt. (rájuk is fért)
2014. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja még annyi hogy az utolsó fehér macbook (2010-es) belsőleg ua. volt mint az alap MBP akkor, -2 GB ramja volt, de ennyi, szóval így közelítették egymáshoz mielőtt megszüntették volna a fehéret (ami szép volt és jó tapintású de sárgult és repedt az unibody külső sajnos)
2014. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

CD lejátszó??? Most komolyan ezt hiányolod belőle a XXI. században???

Lassan a CD meg a DVD is olyan lesz, mint a floppy lemez. Nem is tudom, hogy utóljára mikor használtam CD-t vagy DVD-t. Ott van a pendrive, tökéletesen kiváltja, vagy mégjobb a net.

2014. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hopp most látom, hogy ez már fél éves kérdés csak feldobta az oldal.

Azóta már biztos vett valamit a kérdező.

2014. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!