Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell figyelembe venni a...

Mit kell figyelembe venni a szintetizátor vásárlásánál?

Figyelt kérdés

10 éves kislányom zongorázni jár ,úgy 3 hónapja.Szintetizátort szeretnék neki karácsonyra venni.

Mire kell oda figyelni hogy az ne egy gagyi sz@r legyen?

Egy is merősöm azt mondta hogy legalább 4 oktávot ki tudjon játszani stb.



2013. dec. 11. 18:07
 1/1 Ihász Attila Péter válasza:

Szia ! Én is jártam 8 évig zongorázni.Mivel ahogy olvasom csak 10 éves,és 3 hónapja jár,akkor még elég könnyű dolgod van.Nekem 'annó' a tanárom azt javasolta a szüleimnek,hogy

már a tanulás elején lehet venni egy komolyabb szintetizátort.Az ismerősöd jól mondta,fontos hogy 4 oktávot ki tudjon játszani,bár én az első 1-2 évben csak 3 oktávot játszottam..Azt azért mindenképpen a figyelmedbe ajánlom,hogy a kislányod mennyire akarja ezt.Mert én azt mondom neked,hogy egy modernebb szintit vegyél,amit mondjuk fel lehet állítani,ami már hasonlít elektromos zongorára.Ha viszont ő csak egyfajta szórakozás miatt akarja tanulni,akkor nem érdemes nagyon komoly szintit venni..Én az elején egy egyszerűbb szintetizátort kaptam,majd a 4.-ik évnél kaptam egy elektromos zongorát !

2013. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!