Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE32F6400AW 32" Full...

Samsung UE32F6400AW 32" Full HD 3D Smart LED TV Vagy LG 32LA620S 32" Full HD 3D Smart LED TV Vélemények? Melyik Jobb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A Samsung megbízhatóbb és jobb.

A 3D filmek az aktív technológiát használó (Samsung) TVk-nél felbontás veszteség nélkül láthatók 1920x1080p, még a passzív technológiát használó (LG) TVk-nél ez 960x540p a felbontás 3D-s filmeknél.

2013. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az LGnek sokkal jobbak a tv-i. Nem igaz h a samsung megbízhatóbb. Mind a két cégnél van pár olyan tv ami gyári hibás. Megkérdeztem pár szakértőt és e közöt a kétttípus között azt mondtak hogy az LG a jobb. Egyébkén a pasziv szemuveges tvk jobbak mint az elmes szemüveges tv sokkal jobbak a szemnek. Az lg Cinema 3D ttechnológiájamagasan jobb mint bbármely mas tv 3d technológiája a piacon. Sztem LGt vegyel.
2013. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd már hülye dumát, hogy "megkérdeztél egy szakértőt" az eladások, és a piacvezetői ranglétra nyilvánvalóvá teszi, hogy melyik jobb egy gyengébb felbontású kép (az LG esetében) miért lenne jobb, ráadásul 3D-s filmet nem minden nap néz az ember, ha pedig az van műsoron akkor már a jobb felbontású nyer ez nem kérdés.

Amúgy pedig, pont hogy a passzív technológia terheli meg jobban az emberi szemet, de olvass utána nyugodtan.

2013. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt le is írja miért rosszabb a passzív 3D érdemes elolvasni mielőtt ostobaságokat beszélsz.


[link]

2013. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végűl ezt vásároltam meg.


[link]


Remélem nem fogok csalódni benne :D

2013. dec. 9. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon drágán vetted 118.000Ft-ért hozzá tudsz jutni.


[link]

2013. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Körülnéztem és amit találtam az leírom:


Ennek a legolcsóbb ára pillanatnyilag

116.900,-Ft Itt: [link]


A legdrágább: 177.279,-Ft, amit én találtam, de úgy látom sikerült még ennél is drágábbért kifogni. :(

2013. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!